Kytarový lampový zesilovač, lampové efekty

O webu

Tenhle web bude povídání o kytarových lampových zesilovačích. Možná zde najdete i pár postřehů o tranzistorových zesilovačích, něco málo i o efektech …

3 komentáře u O webu

 • Dobrý den,

  sháním pro jednoho angličana tip na někoho, kdo by mu dokázal sehnat tyto ruské elektronky.

  Přeposílám část jeho e-mailu:

  „…You might even be able to help me as I am in need of some specific Russian/Czech Valves: 6C33 or Military numberis 6S33-S.

  Im looking at Quantity 100-1000+ they where used in Mig 25-29 planes and Russian Czech Radar systems. Great for Audio but they dont make them anymore. Got something very special in mind for them as alot of hi-fi people use them but they are wonderful for guitar amps and with them we will revolutionize the guitar amp world…“

  „I need large Qty stock though at low prices. By 2012 I maybe interested in buying up to 5000 pieces of this Valve…“

  Je vůbec možné se k něčemu dostati?

  Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký sobotní večer,

  Petr Janáček, Ostrava

 • Dobrý den.

  Naše společnost Acomware s.r.o. se zabývá internetovým marketingem a v tuto chvíli hledáme vhodné internetové projekty, na kterých bychom mohli umístit zpětné odkazy směřující na naše klienty z Vašeho webu …. .

  Cena kterou Vám za odkaz zaplatíme se pohybuje v rozmezí 50 – 1000 Kč záleží na atraktivnosti webu. Pokud by bylo možno naše klienty prezentovat i jinak(PR články, obsahové články apd…) jistě bychom využili i těchto služeb V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tento email.

  S pozdravem

  Michal Fiala
  Acomware s.r.o.

 • Prodám nové párované EL34b vhodné pro COMBA a zesilovače. EL34b mam párované po dvojicích, čtveřicích, šesticích a osmicích. Cena za dvojici je 560, -Kč. Elektronek mám více druhů, v případě zájmu mne kontaktujte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *