Kytarový lampový zesilovač, lampové efekty

Stěny z Marshall reproboxů

Pokud obrázek níže není nějaký fake, potvrzuje to o čem se už dlouho polemizuje. Jsou obrovské hradby z Marshallů opravdové nebo ne? Jsou to jenom makety ? K čemu vlastně taková hradba reproboxů může být kytariostovi dobrá, když na takových velkých podiích se stejně zvučí přes PA ? No, odpovědí může být právě obrázek 🙂

Pravda o hradbách z Marshallů

Pravda o hradbách z Marshallů

3 komentáře u Stěny z Marshall reproboxů

  • Je vidět, že komentář k fotce psal, někdo, kdo v životě na pódiu nestál a ani o Marshallu nic neví. Hradba se používala a používá pro to, protože když kytarista hraje na obrovské stage, je veliký problém ji zvukově vykrýt tak, aby se na pódiu kdekoliv slyšel, takže se používala široká a vysoká stěna zesilovačů a beden. Dnes už není problém použít in-ear odposlech přímo do uší, takže se v rámci „show“ použije jen maketa, aby koncert neztratil kouzlo. Dělají to tak skoro všichni, btw…je úplně jedno co je na tý maketě napsáno, jestli Marshall, Ampeg, Randall, nebo Mesa…hlavně Marshall skutečně vyrobil zesilovač, který umí vzájemným propojením udělat „hradbu“ je to JCM 900, sám na ní hraju…vím o čem mluvím…takže adios debilos!

  • Danes: fotka ukazuje, že se používají makety, ty píšeš, že se používají makety, takže pointa tvého příspěvku? Že máš JCM900? Informační hodnota nula, na rozdíl od původního příspěvku, do kterýho se navážíš. Ten aspoň pobavil.
    Takže kdo je debilos?

  • Co to je za kapelu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *